O spoločnosti

NAŠA FILOZOFIA

NAŠA FILOZOFIA

Našim krédom pri každom klientovi je jeho maximálna spokojnosť, či už ide o obchodné alebo servisné služby. Vážime si každú spoluprácu a maximálne sa venujeme zadaným projektom.

V oblasti gastronómie pôsobíme viac ako 26 rokov. Sme tím ľudí s vášňou ku gastronómii – v oblasti kvalitného spracovania prevádzky a rovnako vo výslednom produkte každého z Vás, našich zákazníkov, v dobrých a chutných jedlách a samozrejme káve.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v realizácii prevádzkok od návrhu až po odovzdanie Vám vieme ponúknuť poradenstvo a prípravu projektovej dokumentácie k novej prevádzke prípadne rekonštrukcii tej pôvodnej. Naším cieľom je priniesť Vám projekt na mieru, ktorý vždy odzrkadľuje Vaše požiadavky, je prispôsobený daným priestorom, cieľovej skupine a taktiež maximalizovaniu prínosov z investície. Je pre nás dôležité aby náš klient prevádzkoval úspešný podnik s bezstarostnou návratnosťou a tým prinášal stále vyššiu kvalitu gastronómie na Slovensku.

Za tento čas sme nazbierali nenahraditeľné množstvo skúseností, vďaka ktorým Vám každodenne pomáhame k napredovaniu a bezproblémovému fungovaniu Vašej prevádzky. V oblasti technológií pôsobíme taktiež na veľkoobchodnom trhu, pre realizačné firmy ponúkame veľkoobchodný tovar od vybavenia kuchyne, cez zariadenia až po náhradné diely.

 

Ďakujeme Vám za dôveru ktorú do nás vkladáte už viac ako 26 rokov.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Diskrétny prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme zodpovedne, ohľaduplne a každá jedna požiadavka je pre nás dôležitá.

Osobný kontakt

Radi s Vami prekonzultujeme každý projekt osobne. Zakladáme si na kvalitných vzťahoch so zákazníkmi a partnermi.

Technológie

Firmám ponúkame veľkoobchodné podmienky na diely takmer všetkých značiek na našom trhu.

Zmluvné výhody

Naším zákazníkom ponúkame zmluvné výhody ktoré prinášajú kvalitnú spoluprácu.
0
+
SPOKOJNÝCH ZÁZAKNÍKOV
0
+
PREDANÝCH PRODUKTOV
0
HOD
SERVISNÁ PODPORA
0
+
NADŠENÝCH PRACOVNÍKOV
0
%
POZITÍVNYCH HODNOTENÍ